İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - Crysis

Sayfa: [1] 2
1
 

Genç bir sokak dolandırıcısı, emekli bir banka soyguncusu ve korkunç bir psikopat suç dünyasının, ABD hükümetinin ve eğlence sektörünün en dehşet verici ve dengesiz üyelerine bulaşınca, kimseye, özellikle de birbirlerine güvenemedikleri bu acımasız şehirde hayatta kalmak için bir dizi tehlikeli soyguna imza atmak zorunda kalırlar.

PC için Grand Theft Auto V, önemli görsel ve teknik güncellemeler sunarak Los Santos ve Blain County’i daha büyüleyici hale getiriyor. Torrent oyun Sitesinden ulaşabilirsiniz. Görselleri 4K çözünürlükte 60 fps’de oynatabilen oyuncular, büyük ölçüde artırılan çizim mesafesine ek olarak aşağıdakileri içeren bir dizi ilave ve iyileştirme tecrübe edecek:

gta 5 indir yeni gelen içerikleri sizlere sunuyoruz içerikler geniş paket içinde sunulmakda

• Yeni silahlar, araçlar ve etkinlikler
• İlave yabani hayat
• Daha yoğun trafik
• Yeni bitki örtüsü sistemi
• Geliştirilmiş hasar ve hava durumu efektleri ve çok daha fazlası

Tüm bu özellikler, olağanüstü çözünürlük, ışıklandırma, gölgeler ve dokulara yönelik iyileştirmeler ve akıcı kare hızı ile geliştirilmiştir.

Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online aynı zamanda Birinci Şahıs Modu ile oyunculara Los Santos ve Blaine County’nin şaşırtıcı derecede detay içeren dünyasını yepyeni bir deneyimle keşfetme şansı sunacak.

PC için Grand Theft Auto V, oyunculara oynanış klipleri oluşturup bunları doğrudan Social Club ve YouTube’da yayınlamalarını sağlayan eksiksiz bir düzenleme araçları seti sunan yeni Rockstar Editor’ı da içeriyor.

Ayrıca, Grand Theft Auto V ile dinamik ve sürekli gelişen Grand Theft Auto evreni olan Grand Theft Auto Online birlikte sunulacak. PC için Grand Theft Auto Online geliştirmelerinden biri, 30 kişiye kadar çevrimiçi oyun olanağı sunan oyuncu sayısı artışı olacak. Grand Theft Auto Online’ın ilk yayınlanışından bu yana üretilen tüm mevcut oyun yükseltmeleri ve Rockstar tarafından geliştirilen içerikler PC için de sunulacak ve bunlara daha fazlası eklenecek.

GERİ DÖNEN OYUNCULAR İÇİN ÖZEL İÇERİKLER
Rockstar Games, oyunu PC’de de oynayıp Los Santos ve Blaine County’nin daha yeni ve daha detaylı bir versiyonunu tecrübe eden sadık Grand Theft Auto V oyuncularını ödüllendirmek için, sadece PlayStation®3 ve Xbox 360’tan geri dönen oyunculara yönelik çeşitli özel öğeler sunuyor. Özel öğelerin her biri, bu oyuncuların oyunun muazzam dünyasını yeni ve heyecan verici yollarla tecrübe etmesi için tasarlanan etkinliklerle bağlantılıdır. Geri dönen oyunculara yönelik özel içeriğe erişim kazanma konusunda daha fazla bilgi edinmek için, lütfen rockstargames.com/V/bonuscontent adresini ziyaret edin.

MEVCUT GTA ONLINE KARAKTERİNİZİ TRANSFER EDİN
PlayStation®3, PlayStation®4, Xbox 360 ve Xbox One’daki mevcut oyuncular, Grand Theft Auto Online karakterlerini ve ilerlemelerini PC’ye aktarabilecek. Daha fazla bilgi için, lütfen rockstargames.com/gtaonline/charactertransfer adresini ziyaret edin.MINIMUM:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*Vista İşletim Sistemi için NVIDIA ekran kartı önerilir)
Processor: Intel Core 2 Dört Çekirdekli İşlemci Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Dört Çekirdekli İşlemci (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Hard Drive: 65 GB available space
Sound Card: %100 DirectX 10 uyumlu
Additional Notes: İndirilebilir içerikler ve programlama değişiklikleri, zaman içerisinde bu oyuna ait sistem gerekliliklerini değiştirebilir. Güncel uyumluluk bilgisi için lütfen donanım üreticinize ve www.rockstargames.com/support adresine başvurun. Mobil yonga setleri, entegre ve AGP ekran kartları gibi bazı sistem bileşenleri uyumsuz olabilir. Listede belirtilmeyen spesifikasyonlar yayıncı tarafından desteklenmeyebilir. Diğer gereklilikler: Kurulum ve çevrimiçi oynama, Rockstar Games Social Club (+13) ağında oturum açmayı gerektirir. Aktivasyon, çevrimiçi oynama ve periyodik yetki verme onayı için internet bağlantısı gereklidir. Rockstar Games Social Club platformu, DirectX, Chromium, Microsoft Visual C++2008 sp1 Redistributable Package ve yetki verme, dijital haklar yönetimi, sistem ve diğer destek amaçları için belirli donanım özelliklerini tanıyan doğrulama yazılımı gibi yazılım kurulumları gereklidir. İNTERNET ARACILIĞIYLA TEK KULLANIMLIK SERİ KODU KAYDI YAPILMASI GEREKİR; KAYITLAR, HER BİR SERİ KODU İÇİN BİR ROCKSTAR GAMES SOCIAL CLUB HESABI (+13) İLE SINIRLIDIR. HER BİR SOCIAL CLUB HESABI İLE HERHANGİ BİR ZAMANDA YALNIZCA BİR PC’DE OTURUM AÇILABİLİR. SERİ KODLARI KULLANILDIKTAN SONRA DEVREDİLEMEZ. SOCIAL CLUB HESAPLARI DEVREDİLEMEZ. Ek Gereklilikler: Bu yazılımı satın almadan önce lütfen bu sitenin hizmet koşullarını okuyun.

Önerilen:

OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Hard Drive: 65 GB available space
Sound Card: %100 DirectX 10 uyumlu
Additional Notes:AYRINTILI KURULUM;

1- ISO’yu daemon tools ile mount edin.
2- Oyunu kurun.
3- V5 CRACK İNDİRİN Grand Theft Auto V Güncelleme 5 ve V5 Crack 3DM İndir (386.96 MB)
4- Update klasöründekileri oyunun olduğu yere yapıştırın.
5- Crack klasöründekileri oyunun olduğu yere yapıştırın.
6- Installers klasörü içinde bulunan “Social Club v1.1.5.8 Setup.exe” dosyayı çalıştırıp kurun
6- Lanucher.exe’yi açın ve oyunun keyifini yaşayın.

NOT: “GTA5.exe” , “GTAVLauncher.exe” ve “PlayGTAV.exe” dosyasını güvenlik duvarından engelleyin.SORUN VE ÇÖZÜMLERİ

ACTİVATİON REQURİED HATASI MI VERİYOR ?
SAYFADA BULUNAN V4 CRACKİ İNDİRİP KURUN DÜZELECEKTİR.

OYUNA GİRDİĞİNİZDE SOCİAL CLUB 1005 HATASI MI VERİYOR ?
Oyunun kurulu olduğu klasör yolunu kontrol edin İĞÜŞ, gibi karakterler olmasın bu karakterler oyunun açılmasına engel oluyor.Sadece ingilizce karakter olsun.
Eğer kullanıcı adınızda türkçe karakter varsa, yeni bir kullanıcı açıp yönetici yetkisi verip o kullanıcıda oyuna girin.
Direk ana dizine atıp deneyebilirsiniz bunun gibi “D:\Grand Theft Auto V”

SOCIAL CLUB GİRİŞ HATASI MI VERİYOR ?
1- C:\Program Files (x86)\Rockstar Games klasörünü silin
2- Belgelerimden Rockstar Games klasörünü silin
3- V3 Crack içindeki Social Club’ü kurun
4- Launcher.exe’yi yönetici olarak tekrar başlatın.

err_gfx_d3d_int error HATASI MI ALIYORSUNUZ ?
Oyunun kurulumunu baştan yapın crack yada update klasörünü kopyalayıp yapıştırmanız gerekiyor.

OYUN FARKLI DİLDE Mİ AÇILIYOR ?
1- Başlat menüsünü açıp “regedit” yazıp enterlayin.
2- HKEY_LOCAL_MACHINE açın
3- SOFTWARE açın
4- Wow6432Node açın
5- Rockstar Games açın
6- Grand Theft Auto V tıklayın
7- Language’yi sağ tıklayıp değiştirin “en-US” yazıp değiştirin.
8- Oyunu oynayın.

Yine olmadıysa,

Oyunun bulunduğu klasördeki 3dmgame.ini dosyasını not defteri ile açın tamamını silin
[Settings]
ExeName=GTA5.exe
[Language]
Language=en-US

ARABADAYKEN ATEŞ EDERKEN OYUN MU KAPANIYOR?
GTA5.exenin bulunduğu klasöre gelin Sağ Tık > Özellikler diyin.
Salt Okunur kutusundaki işareti kaldırın.
Sonra Güvenlik sekmesine gelin ve Düzenle butonuna tıklayın.”Tam Denetim” yanında İzin ver kutusunu işaretleyip ardından tamam butonuna tıklayın.

ÇALIŞMAYI DURDURDU HATASI ALIYORUM?
Lütfen aşağıdaki kurulumu tekrarlayın.
1- V5 CRACK İNDİRİN Grand Theft Auto V Güncelleme 5 ve V5 Crack 3DM İndir (386.96 MB)
2- Update klasöründekileri oyunun olduğu yere yapıştırın.
3- Crack klasöründekileri oyunun olduğu yere yapıştırın.
4- Installers klasörü içinde bulunan “Social Club v1.1.5.8 Setup.exe” dosyayı çalıştırıp kurun
5- Lanucher.exe’yi açın ve oyunun keyifini yaşayın.

SOCIAL GRUP GİRİŞ İSTİYOR?
C:\Program Files (x86)\Rockstar Games Klasörünü ve “C:\Users\Kullanıcı Adınız\Documents\Rockstar Games” klasörünü silin
ve Social Club v1.1.5.8 Setup.exe dosyasını yeniden kurun.

2
Bazen torrent üyeliklerimiz banlanıyor ve torrentlerde sorun yaşanıyor. Eşler aranıyor, torrent inmiyor, torrent yavaş iniyor gibi sorularınız var ise trackerları güncellemeniz sorunları çözecektir.


1.İzleyiciler sekmesini tıkla2.Çalışmayan izleyiciye sağ tıklayıp, izleyici kaldır tıkla
3.Boş alana sağ tıklayıp izleyici ekle tıkla
4.”Güncel Tracker Listesi” verdiğim trackerları metin kutusu içine yapıştır.
5.Tamam tıkla ve indirme başlayacaktır3
Oyun Kurulumları Hakkında / Oyunlar Nasıl Kurulu
« : 21 Haziran 2018, 10:36:18 »
Daemon Tools veya Power ISO gibi sanal sürücü programlarıyla oyun kurmak bazen gerekli olabiliyor. Bunu bilmeden yapmak pek de kolay değil. Bu yüzden önce öğrenmek gerekiyor. Resimli anlatımımız sayesinde kolayca öğrenebileceksiniz.Bazı oyunları indirdikten sonra içinden iso- bwt- cdi- b5t- b6t- cdd- bin- cue- mds- nrg- pdi gibi dosyalar çıkar. Eğer sanal sürücü ile dosya çalıştırmayı bilmiyorsanız bu dosyaları açamazsınız. İşte böyle durumlarda Daemon Tools veya Power ISO gibi programlar kullanmalısınız. Resimli anlatımımızda Daemon Tools’u kullanacağız.

Daemon Tools kurmadıysanız Daemon Tools Kurulumu konumuza bakınız.

Kurduktan sonra programı açalım.

Arayüzümüz bu şekilde. Bende de seçili olan, “Dosya Ekle” butonuna tıklıyoruz.
Açılan pencerede .iso uzantılı dosyamızı bulup aç tıklıyoruz.
“Kalıp Dosyaları Rehberi” kısmına oyunumuz eklenecek. Oyunu seçip, “Yerleştir” butonuna tıklıyoruz.Gördüğünüz gibi Sanal Diskimize oyun yerleştirildi. Seçili olan sanal diskimiz. İsterseniz buradan diskimize çift tıklayarak kurulumu başlayabilirsiniz
Çift tıkladıktan sonra kurulum başladı. İnstall diyerek kurulumu yapın.4


Seriyi belki de büyük bir oranda tekrar canlandırmayı başarmış olan Far Cry 5, Ubisoft tarafından 27 Mart 2018 tarihi ile birlikte biz oyuncuların huzuruna sunulmuştu. Oyunun çıkışının ardından, henüz sadece 1 adet ek paket yayınlandı fakat oyunu iyileştirmeyi hedefleyen bir sürü güncelleme, biz oyunculara sunuldu. Far Cry 5’ın bu haberimize konuk olmasının sebebi de, oyun için gelmiş olan yeni 1.07 güncellemesi. Hemen aşağıda, gelen güncelleme ile birlikte oyunda önemli olarak nelerin değiştirildiğini görebilirsiniz.

Far Cry 5 için 1.07 güncellemesi yayınlandı

Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz yama notları, geliştirici ekip tarafından yapılan değişikliklerden sadece birkaçı. Liste çok aşırı uzun olduğu için, getirilen Far Cry 5 1.07 güncellemesindeki önemli bulduğumuz değişiklikleri sizlerle paylaştık. Oyunda yapılan değişikliklerin tamamı için, Steam platformu üzerinden paylaşılan yama notlarını kontrol edebilirsiniz. Yapılan değişiklikler, birtakım performans sorunlarına çözüm getirirken, aynı zamanda göze çirkin görünen hatalara da çözümler getiriyor.

Far Cry 5, 1.07 güncelleme notları
Karakter özelleştirme konusunda yeni avatarlar getirildi.
Arcade Editor için yeni nesneler getirildi.
Yeni yükleme ekranları geldi.
Performansın düştüğü bazı durumlar için düzenleme yapıldı.
Oyunun kapandığı bazı durumlar düzeltildi.
Birtakım görevlerin tamamlanmasını engelleyen sorunlar düzeltildi.
Sesi eksik olan bazı durumlar çözüldü.
Mağaralarda sesin kesilmesi sorunu çözüldü.
Jaguar ve ayının saldırı animasyonlarında düzeltmeler yapıldı.
NPC’lerin bazı durumlarda yanlış animasyon kullanması sorunu çözüldü.
Oyuncuların haritalarını bazı durumlarda satamaması sorunu düzeltildi.
Kurucu için açılan haritanın daha sonradan tekrar kapanması sorunu giderildi.
Yetenek puanları ve para değerlerinin görünmez olduğu durumlar çözüldü.
Kronometre ve skor tablosunun yok olduğu birtakım durumlara çözüm getirildi.

5
The Piano (PC)
Onrush (PS4, Xbox One)
The Infectious Madness of Doctor Dekker (PS4, Xbox One, Switch)
Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr (PC, PS4, Xbox One)
Vampyr (PC, PS4, Xbox One)
Far Cry 5: Hours of Darkness DLC (PC, PS4, Xbox One)
Shaq Fu: A Legend Reborn (PC, PS4, Xbox One, Switch)
Shape of the World (PC, PS4, Xbox One, Switch)
Antigraviator (PC)
Awkward (PC, PS4, Xbox One, Switch)
The Elder Scrolls Online: Summerset (PC, PS4, Xbox One)
Haimrik (PC, PS4, Xbox One)
MotoGP 18 (PC, PS4, Xbox One)
Catch & Release (PC, Oculus)
Nobunaga’s Ambition: Taishi (PC, PS4)
Sushi Striker: The Way of Sushido (3DS, Switch)
Super Bomberman R (PC, PS4, Xbox One)
Jurassic World Evolution (PC, PS4, Xbox One)
Lego: The Incredibles (PC, PS4, Xbox One, Switch)
Anima: Gate of Memories – The Nameless Chronicles (PC, PS4, Xbox One)
Lost in Harmony (PC, Switch)
Mario Tennis Aces (Switch)
BlazBlue Cross Tag Battle (PC, PS4, Switch)
New Gundam Breaker (PC, PS4)
Far Cry 3 Classic Edition (PS4, Xbox One)
Lumines Remastered (PC, PS4, Xbox One, Switch)
Wolfenstein 2: The New Colossus (Switch)
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (PC, Xbox One, Switch)
The Crew 2 (PC, PS4, Xbox One)
MXGP PRO (PC, PS4, Xbox One)
Crackdown 3 (PC, Xbox One)
Space Junkies (Rift, Vive)
ARK: Survival Evolved (Android, iOS)
Downward Spiral: Horus Station (PC, PS4, PSVR)
Mario + Rabbids Kingdom Battle DLC pack 3 (Switch)
Another World (Switch)
1979 Revolution: Black Friday (PS4, Xbox One)
Transference (PC, PS4, Xbox One, PSVR, Rift, Vive)
Red Faction: Guerrilla Remastered (PC, PS4, Xbox One)

6


Battlefield 5, EA DICE tarafından resmi olarak duyuruldu ve Ekim ayından itibaren piyasaya sürüleceği açıklandı. İkinci Dünya Savaşı teması ile oyuncuların karşısına çıkacak Battlefield 5 çıkış tarihi ile oyunculara sunuldu. Oyunun tanıtımının yapıldığı ve pek çok bilginin paylaşıldığı bu canlı yayının içeriğini sizlere başka bir haberimizde aktardık. Dilerseniz buraya ilerleyerek Battlefield 5 hakkındaki tüm bilgileri elde edebilirsiniz.

Battlefield 5

Battlefield 5 çıkış tarihi, belirli imkanlar ile öne alınabilecek.
Dünya çapında tüm oyuncular için 19 Ekim 2018 tarihinde piyasaya sürülecek olan oyunu önceden oynamanızı sağlayabilecek bazı imkanlar bulunuyor. PC veya Xbox One platformlarında oyunu oynayacaksanız, bu imkanların her birinden faydalanabileceksiniz. PlayStation kullanıcılarını ise bekleyiş karşılayacak diyebiliriz. Xbox One platformunda EA Access üyeleri ve PC platformunda Origin Access aboneleri oyunu 11 Ekim 2018 tarihinden itibaren oynamaya başlayabilecekler.

Bu imkanların yanı sıra, Deluxe Edition sürümünü satın alarak oyunun deneyiminin tamamını 16 Ekim 2018 tarihinden itibaren yaşayabilirsiniz. Oyunun standart sürümünü ön sipariş ile bile olsa satın almak ise sizlere tarih konusunda herhangi bir avantaj sağlamayacak. Sürümlerden bahsetmişken, Premium sürümünün lafının edilmediğini fark etmiş olmalısınız. Bu oyun ile birlikte EA DICE çok farklı bir içerik sunumu yapacak. Özetlemek gerekirse, oyunun çıkış tarihi istisnalar dışında 19 Ekim 2018 olarak görünüyor.

Battlefield 5

Battlefield 5, özelleştirmeler dışında tüm içerikleri ücretsiz sunacak.
Tüm görsel özelleştirmelerin oyun içi satın almalar ile sunulacağı Battlefield 5, bunlar dışında ücretli ek içerik bulundurmayacak. Yani oyuna getirilecek olan güncellemeler, haritalar ve diğer her şey tüm oyunculara açık olacak. Eğer imkanınız bulunuyorsa, Los Angeles’a giderek E3 2018 kapsamında oyunun erken erişim sürümünü deneyimleyebilir ve herkesten önce bilgi sahibi olabilirsiniz. Tabii ki bunları bizler de sizlere sunacağız. Oyun ile ilgili daha fazla bilgi için bizleri takip etmeyi unutmayın!

7Fifa 2019 Çok yakında sitemizde olacaktır.

8
Tanışma Bölümü / Tanışalım, Kaynaşalım
« : 18 Haziran 2018, 15:35:19 »
Arkadaşlar merhaba,

Siteye üye olduktan sonra,  kendinizi bu bölümde yeni konu açarak tanıtabilirsiniz.

9

Minimum Sistem Gereksinimleri:
- 64 Bit Windows 10 işletim sistemi

- Intel Core i5 750 işlemci

- 8 GB RAM

- 2 GB video belleğe sahip Nvidia GT 740, Nvidia GTX 650 veya AMD R7 250X ekran kartı

- DirectX 12

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
- 64 Bit Windows 10 işletim sistemi

- Intel Core i5 4460 işlemci

- 8 GB RAM

- 4 GB video belleğe sahip Nvidia GTX 670 veya Nvidia GTX 1050 Ti ekran kartı

- DirectX 12

 Forza Motorsport 7, 3 Ekim tarihinde PC ve Xbox One platformlarına çıkıyor.

Xbox markasının en kaliteli serilerinden bir tanesi olan Forza, yeni simülasyon yarış oyunu ile karşımıza çıktı. Bu oyun tabii ki Forza Motorsport 7. PC ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirmiş olan bu simülasyon yarış oyununu bizler Xbox One üzerinde oynama fırsatı bulduk ve şimdi sizlere oyun hakkındaki fikirlerimizi aktarmak istiyoruz. Fakat yazımıza geçmeden önce hemen söyleyelim, içimizde kalmasın: Forza Motorsport 7 şu an Xbox One üzerinde bulabileceğiniz en kusursuz yarış simülasyonu oyunu. Daha ne olsun?

İNCELEME VİDEO
TORRENT İLE EKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.


10Konu Başlığı: Battlefield 1-CPY
Tür: Nişan, Savaş
Yayınevi: Electronic Arts
Geliştirici: EA DICE
Boyutu:  49,9 GB
Oyun Çıkış Tarihi: 21 Ekinm 2016
Dil: İngilizce - Türkçe - ALAYI :) (Kurulum başlangıcında seç)

Minimum Sistem Gereksinimleri
OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
İşlemci: AMD FX-6350 , Intel Core i5 6600K
Bellek: 8 GB RAM
Grafik:  AMD Radeon™ HD 7850 ,nVidia GeForce® GTX 660 2GB

Sabit Disk: 50 GB 

Direct X: Versiyon 11

 

Önerilen Sistem Gereksinimleri

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
İşlemci:  AMD FX 8350 Wraith, Intel Core i7 4790 or equivalent
Bellek: 16 GB RAM
Grafik:  AMD Radeon™ RX 480 ,NVIDIA GeForce® GTX 1060 3GB

Sabit Disk: 50 GB 

Direct X: Versiyon 11
Direkt Link İndir

https://mega.nz/#F!TMgDBAQR!YA1Xe22QnmLEgaEF3TlhIg11
Konu Başlığı: NBA 2K18-CODEX
Tür: Spor
Yayınevi: 2K
Geliştirici: Visual Concepts
Boyutu: 55.48 GB
Oyun Çıkış Tarihi: 15 Eyl 2017
Dil: İngilizce

Minimum Sistem Gereksinimleri
OS: Windows 7/8.1/10 64-bit
İşlemci:  Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 805 @ 2.50 GHz or better
Bellek: 4 GB RAM
Grafik:  NVIDIA® GeForce® GT 450 1GB / ATI® Radeon™ HD 7770 1GB or better

Sabit Disk: 70 GB

Directx : Version 11

 

Önerilen Sistem Gereksinimleri

OS: Windows 7/8.1/10 64-bit
İşlemci:  Intel® Core™ i5-4430 @ 3 GHz / AMD FX-8370 @ 3.4 GHz or better
Bellek: 8 GB RAM
Grafik:  NVIDIA® GeForce® GTX 770 2GB / ATI® Radeon™ R9 270 2GB or better

Sabit Disk: 70 GB

Directx : Version 11
Torrent  indirme dosyası ektedir.12
Geçtiğimiz gün itibariyle internete düşen Assassin's Creed Odyssey lolgolu anahtarlık görselinin ardından Ubisoft, Assassin's Creed Odyssey'i resmi olarak duyurdu.

Assassin's Creed Odyssey'in resmi duyurusu yapıldı
Geçtiğimiz gün, Fransız internet sitesi JeuxVideo'da yayınlanan bir görsel. Yeni  Assassin's Creed oyununa işaret ediyordu.  Aşağıda paylaştığımız görselde görüldüğü gibi internete düşen, Assassin's Creed Odyssey logolu bir anahtarlık bulunan görselde, Antik Yunan askerlerinin giydiği kask tasarımına benzer bir tasarım dikkat çekmişti. İnternete sızan bu görselin ardından, Ubisoft, çok fazla beklemedi ve yeni  Assassin's Creed oyunu,  Assassin's Creed Odyssey'in resmi duyurusunu yaptı. Ubisoft  Assassin's Creed Odyssey'in resmi duyurusuyla birlikte kısa bir tanıtım videosu da yayınladı. Yayınlanan videoda, bir askerin başka bir askeri, 300 Spartalı filmine gönderme yapar şekilde bir tekme atarak, uçurumdan aşağı attığını görülüyor. Ubisoft,  Assassin's Creed Odyssey ile ilgili daha fazla bilgiyi E3 2018'de açıklayacağını duyurdu. Böylece listeye, oyuncuların bayramı E3 için heyecan duymamaızı sağlayacak bir oyun daha eklenmiş oldu. Bakalım Ubisoft  Assassin's Creed Odyssey ile bizi hangi zaman dilimine götürecek.

13

Konu Başlığı: FIFA 18-STEAMPUNKS
Tür: Spor
Yayınevi: EA Canada
Geliştirici: EA Canada
Boyutu: 31 GB
Oyun Çıkış Tarihi: 26 Eylül 2017
Dil: İngilizce

Minimum Sistem Gereksinimleri
OS: Windows 7/8.1/10 – 64-Bit
İşlemci: Intel Core i3-2100 / AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: Nvidia GeForce GTX 460 or AMD Radeon R7 260 (1 GB)

Sabit Disk: 50 GB   

Directx : Version 11

 

Önerilen Sistem Gereksinimleri

OS: Windows 7/8.1/10 – 64-Bit
İşlemci: Intel Core i3-2100 / AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: Nvidia GeForce GTX 460 or AMD Radeon R7 260 (1 GB)

Sabit Disk: 50 GB   

Directx : Version 11
DİREKT LİNK İNDİR

https://cloud.mail.ru/public/3euz/WGu9zzdSS

https://cloud.mail.ru/public/FXYX/NqcT289Lh

https://cloud.mail.ru/public/DoEd/ui2jSUoRg

https://cloud.mail.ru/public/BztG/VoSdNHFp6

14
Konu Başlığı: Call of Duty WWII-RELOADED
Tür: Aksiyon
Yayınevi: Activision
Geliştirici: Sledgehammer Games , Raven Software
Boyutu: 63,7 GB
Oyun Çıkış Tarihi: 3 Kas 2017
Dil: İngilizce

Minimum Sistem Gereksinimleri
OS: Windows 7 64-Bit or later
İşlemci: CPU: Intel® Core™ i3 3225 3.3 GHz or AMD Ryzen™ 5 1400
Bellek: 8 GB RAM
Grafik:  NVIDIA® GeForce® GTX 660 @ 2 GB / GTX 1050 or ATI® Radeon™ HD 7850 @ 2GB / AMD RX 550

Sabit Disk: 90 GB   

Directx : Version 11


Direkt Link İndir

https://cloud.mail.ru/public/9bNY/mzWm2eNXH

https://cloud.mail.ru/public/Kovz/2LCG4z89T

https://cloud.mail.ru/public/GqJw/AuGuFxp9H

https://cloud.mail.ru/public/Chay/2hSxSEk1M

https://cloud.mail.ru/public/K7US/nDXbb7Jo1

https://cloud.mail.ru/public/4nXN/2hZTJrmWF

https://cloud.mail.ru/public/E5Fv/uWjFZrfJ5

https://cloud.mail.ru/public/G4Er/BDM8vJKHg

https://cloud.mail.ru/public/3EJB/XTmbqBYFM


15
Görevli Alımları / Editör Alımları Başladı
« : 31 Mayıs 2018, 20:18:01 »
Oyun paylaşımında bulunacak editor alımı başlamıştır.

Sayfa: [1] 2